Doll, Anton

Doll, Anton
München 1826 - 1887
28 x 40,5 cm
After church attendance. Oil/canvas, signed lower left.
Doll, Anton
München 1826 - 1887
28 x 40,5 cm
Nach dem Kirchgang. Öl/Lwd., unten links signiert.
Privatbesitz, Baden-Württemberg.