Russia RUSSIA / RUSSLAND / РОССИЯ Rosja. Nicholas I. Rubel
Russia
RUSSIA / RUSSLAND / РОССИЯ
Rosja. Nicholas I. Rubel (Rouble) 1831 НГ, Petersburg
Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski, nominał i data.
Rw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych napis w czterech wierszach.Odmiana z zamkniętą cyfrą 2 na rewersie. Ładny egzemplarz z zachowanymi resztkami połysku, kolorowa patyna.Rzadszy rocznik.Bitkin 110
Waga/Weight: 20,47 g Ag Metal: Średnica/diameter: 35,5 mm
Stan zachowania/condition: 2 (EF)
- The cost is converted to USD at the rate of 1 PLN = 0.2789555903 USD on 2017-10-20.
Lot number