Lars-Erik Falk 1922-2018 "Utan titel". Signed L-E Falk on verso, dated 1987. Panel 73 x 87 cm. "Utan titel". Signerad L-E Falk a tergo, daterad 1987. PannĂ¥ 73 x 87 cm.
Estimates : 25 000 - 30 000 kr