Rosja, Mikołaj II, Medal za gorliwość (51mm) Ładna prezencja,

Rosja, Mikołaj II, Medal za gorliwość (51mm)
Ładna prezencja, stare przetarcie w tle, patyna. Bez niestandardowych wad.Medal autorstwa A. Vasyutinskiego (niesygnowany), nadawany po 1894 roku.Wersja duża.Rzadki.Srebro, średnica 51.5 mm, waga 58.44 g.

RUSSIA RUSSLAND РОССИЯ

Grade: VF+
Literature: Diakov 1138.1 (R2)

More photos and full item description available on auction site here